Jak kupić?

Dwa transporty w tygodniu, dwie formy zakupów. Aby poczuć zapach oceanu we własnej kuchni, złóż zamówienie z odbiorem osobistym a dla większych ilości wybierz dostawę.

ODBIÓR OSOBISTY (PUNKT OCEAN 24 h)


Jeśli planujesz niewielkie zakupy, do 5 kg łącznie, złóż zamówienie z odbiorem w punkcie odbioru OCEAN 24 h w Warszawie. Punkt uruchamiamy chwilę po przylocie ryb z Lizbony, zanim upłyną 24 h od rozładunku w atlantyckich portach.

ZAMÓWIENIE

Zamówienie możesz złożyć do godz. 13:00 w przeddzień odbioru. Zadzwoń lub wyślij SMS na 519 899 666 zawierający informację o wybranych produktach, dniu odbioru oraz imię i nazwisko. Potwierdzenie wraz z cenami dnia otrzymasz w wiadomości zwrotnej.

 ODBIÓR

Odbiory odbywają się w dni transportu, co w sezonie wiosna/lato 2017 przypada na środy i piątki, między 18:00 a 19:45 (śr.) i 18:00 a 21:00 (pt.).
Punkt odbioru OCEAN 24 h znajduje się przy Kafe Zielony Niedźwiedź.
Adres: Ul. Smolna 4, wjazd od Kruczkowskiego (z Powiśla). Własny parking.
Akceptujemy karty płatnicze.
logo visa i mastercard

DOSTAWA (SEAFOOD BOX)


Jeśli planujesz większe zakupy, od 5 kg w górę, zamów dostawę. SEAFOOD BOX to indywidualnie zapakowany w Portugalii termoboks, który dostarczymy pod twoje drzwi chwilę po przylocie ryb z Lizbony, zanim upłyną 24 h od rozładunku w atlantyckich portach.

ZAMÓWIENIE

Zamówienie możesz złożyć do godz. 13:00 najpóźniej 2 dni przed dostawą. Zadzwońwyślij SMS na 519 899 666 lub e-mail zawierający informację o wybranych produktach, dniu i miejscu dostawy oraz imię i nazwisko. Potwierdzenie oraz ceny dnia otrzymasz w wiadomości zwrotnej.

DOSTAWA

Dostawy odbywają się w dni transportu, co w sezonie wiosna/lato 2017 przypada na środy i piątki między 18:00 a 22:30. Dostarczamy w Warszawie, Konstancinie-Jeziorna i Podkowie Leśnej. Inne lokalizacje, także poza Woj. Mazowieckim, w trakcie testów.

Harmonogram transportów

Tutaj możesz potwierdzić z wyprzedzeniem dni transportów.

Wróciły transporty w środy i piątki!

SPRAWDŹ HARMONOGRAM

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!